KURUMSAL

Merter Cam firması 1999 yılında cam balkon, pvc pencere, kapı sistemleri ve nitelikli cam Üretim – montajı için Erdal Bayır tarafından İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır. 

Albert Genau üretici bayii olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten onur duymaktadır. 

Merter Cam pencere,kapı ve cam balkon sistemlerini kaliteden ödün vermeden kendi fabrikalarında imal edip nihai tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve sistemler sunmaktadır. 

Merter Cam güler yüzlü hizmet, kaliteli üretim ve en önemlisi işin zamanında teslimi konusundaki hassasiyetiyle müşterilerinin taktirini kazanmayı hayat görüşü olarak benimsemiştir. 

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Merter Cam Albert Genau ve Pimapen markalı ürünleri en üst noktaya taşımış geniş uzman kadrosuyla en iyi hizmeti müşterimize sunmayı ve müşteri portföyün her geçen gün genişletmeyi prensip olarak benimsemiştir.Cam balkon, Pvc pencere, Alüminyum doğrama ve tüm cam çeşitleriyle Glasstek farkını görmek üzere ürünlerimizi yakından incelemeniz için mağazalarımızda sizleri görmek bizleri onurlandıracaktır. 

VİZYON

“Dünyaca ünlü Alman patentli Türk malı olan Albert Genau markasını dünya pazarlarında  en kaliteli ürünler üreten ülkeler arasında ilk sıraya taşımak üzere çıktığımız bu yolda, cam balkon profil konusunda tüm dünyaya liderlik yaparak Albert Genau’nun ileri teknoloji ürün portföyünü herkes tarafından tanınan ölümsüz bir marka olmasını sağlamak” 

MİSYON

Merter Cam olarak ürettiğimiz ürünlerin kalitesini uluslararası kuruluşlardan almış olduğu kalite belgeleriyle ispatlamıştır. Merter Cam’ ın misyonu müşterilerine en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır.